Barry Gilarski

Zawsze uważałem, że artyści powinni dobrze wyglądać. Jestem streetwear’owym freak’iem, pasjonatem ciągłego rozwoju żyjącym w pełni tańcem, dlatego też na moim Instagramie możecie znaleźć content właśnie z tym związany.  Dużo podróży – w kraju jak i poza jego granicami. Wygoda i komfort to podstawa, ale jakość ubrań, które mam na sobie to jeden z najważniejszych dla mnie elementów. To, jak się ubieram jest odbiciem tego jak się czuję, żyję i tak w pełni wyrażam siebie. Zachęcam do pełnej swobody. Bądźmy sobą!

Adrianna OmietaŃska

Hej, jestem Ada! Pracuję w mediach, a w wolnym czasie spełniam się kulinarnie. Lubię łączyć nieoczywiste smaki, co ma odzwierciedlenie również w ubiorze. Streetwear, w odróżnieniu od innych stylów, nie ma żadnych zasad. I wcale nie odbiera kobiecości, którą lubię podkreślać. „Kobieta zmienną jest” – taki też jest mój Instagram. Znajdziecie na nim inspiracje kulinarne, muzyczne, fotograficzne, jak i dowiecie się o aktualnej sytuacji w kraju.

Łukasz Banach

Jestem Łukasz ale wszyscy mówią do mnie Banach, prowadzę kanał na YouTube gdzie wrzucam filmy z tematyki technologii. Od jakiegoś czasu mam też drugą zajawkę czyli prowadzenia profilu na Instagramie. Co sprowadza mnie do świata streetu? Przede wszystkim wygoda, nie wyobrażam sobie chodzić na co dzień w koszuli zapiętej pod szyję i z krawatem. Zdecydowanie wolę postawić na luźną kolorową bluzę czy ciekawe spodnie. No i czapka, bez czapki nie ma życia!  

Maksymilian Adamczyk

8/17 – czyli pół życia trenuję pływanie. Mimo wielu wzlotów i upadków to właśnie ten sport jest moją największą pasją i wiążę z nim swoją przyszłość. Odnajduję się też w innych sportach: piłka nożna, bieganie, kolarstwo. Poza tym, zajmuję się fotografią, grafiką komputerową, stylizacjami streetwear. Oczywiście jak każdy nastolatek lubię słuchać muzyki, poznawać ludzi i najzwyczajniej pograć w gry.

tomasz dąbrowski

Moda i fotografia są moją pasją. Dobierając ciuchy nie idę na kompromisy – noszę tylko to, w czym dobrze się czuję. Szczególnie interesuje mnie streetwear – wiele moich stylizacji znajdziecie na moim Instagramie.

 Praca w mediach społecznościowych sprawia mi dużo radości i tam się realizuję.

Kuba Barcik

Od małego jestem związany ze sportem. Jako dziecko grałem w piłkę, teraz przerzuciłem się na lekkoatletykę, w której odnoszę sukcesy. Od 2 lat mocno rozwijam się w zakresie streetwear – uwielbiam dobierać ubrania, a przy okazji różnych dropów poznaję olbrzymią ilość interesujących miejsc oraz osób. Większość wolnego czasu poświęcam na słuchaniu muzyki i oglądaniu filmów o ikonach muzycznego świata. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, a gdy mam więcej czasu – podróżować.

#WARSAW SKULL GIRL

Co nowego w kolekcji? Dowiedz się!

Proudly powered by Wpopal.com